Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 5:19 pm

Uh..dodite vikendom u kaficu "evropa" nastupam ja..Very Happy Obozavam da igram..2007 godine su me snimali neki momci u diskiteci kako igram..cak su igracice koje igraju u tom kaficu zastale da mene gledaju..ali ozbiljno..A momci su me snimali na kam..taj snimak sam slucajno pronasao na Youtube..samo sto necu da dam nikome link da pogleda to..bicete previse ljubomorni...Very Happy A vi..??
Nazad na vrh Ići dole
KiLLTomaTo
Administrator
Administrator
KiLLTomaTo


Broj poruka : 888
Godina : 30
Location : Earth-Europe-South Europe-SFRJ-SRJ-Yugoslavia-SCG-CG-Budva-Block7
Datum upisa : 22.12.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 6:57 pm

ne postoji nezapamceni dogadjaj Very Happy svi su zapamceni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://digitalblasphemy.com
RaZoR
Administrator
Administrator



Broj poruka : 1220
Location : de_Charlie
Datum upisa : 04.12.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 8:27 pm

Evo jedna laz kao ahilova... Imao sam sexualne odnose sa Angelinom Jolie.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://razor.net78.net/
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 8:04 pm

Ovo nije laz..ozb ti tell
Nazad na vrh Ići dole
m0NTENEGRINA
Moderator
Moderator
m0NTENEGRINA


Broj poruka : 343
Godina : 35
Location : ul. Dušana Vujoševića BERANE
Datum upisa : 26.09.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 2:38 pm

AhileY ::
Uh..dodite vikendom u kaficu "evropa" nastupam ja..Very Happy Obozavam da igram..2007 godine su me snimali neki momci u diskiteci kako igram..cak su igracice koje igraju u tom kaficu zastale da mene gledaju..ali ozbiljno..A momci su me snimali na kam..taj snimak sam slucajno pronasao na Youtube..samo sto necu da dam nikome link da pogleda to..bicete previse ljubomorni...Very Happy A vi..??

"Uh..dodite vikendom u kaficu "evropa"..." lol! lol! lol! lol! lol!

gađanje padežima me uvijek nasmije do suza.nemoj ovoliko da se forsiraš da se držiš pravopisa i gramatike još gore pišeš HaHaHaHa


Da li se nekad zapitaš da li te svi gledaju zato što super igraš ili što si smiješan? Razz Ja sam čula neke komentare za tvoje plesne tačke u Picassu i koliko ja procjenjujem ovo drugo je bilo u pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
m0NTENEGRINA
Moderator
Moderator
m0NTENEGRINA


Broj poruka : 343
Godina : 35
Location : ul. Dušana Vujoševića BERANE
Datum upisa : 26.09.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 2:47 pm

RaZoR ::
Evo jedna laz kao ahilova... Imao sam sexualne odnose sa Angelinom Jolie.. Very Happy


čula sam treba da rodi blizance! da ti nisi otac??? lol!
Nazad na vrh Ići dole
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimePon Apr 21, 2008 12:21 am

m0NTENEGRINA ::
AhileY ::
Uh..dodite vikendom u kaficu "evropa" nastupam ja..Very Happy Obozavam da igram..2007 godine su me snimali neki momci u diskiteci kako igram..cak su igracice koje igraju u tom kaficu zastale da mene gledaju..ali ozbiljno..A momci su me snimali na kam..taj snimak sam slucajno pronasao na Youtube..samo sto necu da dam nikome link da pogleda to..bicete previse ljubomorni...Very Happy A vi..??

"Uh..dodite vikendom u kaficu "evropa"..." lol! lol! lol! lol! lol!

gađanje padežima me uvijek nasmije do suza.nemoj ovoliko da se forsiraš da se držiš pravopisa i gramatike još gore pišeš HaHaHaHa


Da li se nekad zapitaš da li te svi gledaju zato što super igraš ili što si smiješan? Razz Ja sam čula neke komentare za tvoje plesne tačke u Picassu i koliko ja procjenjujem ovo drugo je bilo u pitanju...
hahaha..pricas sad tako..ranije nisi..i mene boli dupe kako ja pisem i kakve greska pravim,meni je super ..ja sam cool!Razz Steta sto ti nikad nisi vedjela mene kako igram..a to si bas htjela da vidis..mislim da su pozitivno komentarisale tvoje drugarice kad su bile samnom u evropu..ko zna zna..ra ra ra!! I bla,bla,bla..! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m0NTENEGRINA
Moderator
Moderator
m0NTENEGRINA


Broj poruka : 343
Godina : 35
Location : ul. Dušana Vujoševića BERANE
Datum upisa : 26.09.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimePon Apr 21, 2008 12:48 am

e jesi budala bio i ostao Smile Wink
Nazad na vrh Ići dole
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimePon Apr 21, 2008 11:36 am

Ne,nisam..ja sam nistaroba! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m0NTENEGRINA
Moderator
Moderator
m0NTENEGRINA


Broj poruka : 343
Godina : 35
Location : ul. Dušana Vujoševića BERANE
Datum upisa : 26.09.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimePon Apr 21, 2008 2:39 pm

Ne bre Ahil bio Ahil i ostao Smile
Nazad na vrh Ići dole
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 1:49 pm

Ma jok..nikad ja nisam bio dobar,niti cu biti ..
Nazad na vrh Ići dole
Daky
Moderator
Moderator
Daky


Broj poruka : 228
Godina : 36
Location : Berane 29 Novembar
Datum upisa : 11.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 6:57 pm

AhileY ::
Ma jok..nikad ja nisam bio dobar,niti cu biti ..

Neka bolan, pomislit ce da si izblejao ...
Nazad na vrh Ići dole
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 11:37 am

Zna ona na sta ja mislim..
Nazad na vrh Ići dole
Daky
Moderator
Moderator
Daky


Broj poruka : 228
Godina : 36
Location : Berane 29 Novembar
Datum upisa : 11.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 12:41 pm

Pa ti misssssslissssssss Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 2:00 pm

Razz
Nazad na vrh Ići dole
Daky
Moderator
Moderator
Daky


Broj poruka : 228
Godina : 36
Location : Berane 29 Novembar
Datum upisa : 11.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 3:08 pm

Ehehehe Wink
Nazad na vrh Ići dole
KiLLTomaTo
Administrator
Administrator
KiLLTomaTo


Broj poruka : 888
Godina : 30
Location : Earth-Europe-South Europe-SFRJ-SRJ-Yugoslavia-SCG-CG-Budva-Block7
Datum upisa : 22.12.2007

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 11:05 pm

ahil je ahil..ne razlikuju se puno...oboje su bili nepismeni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://digitalblasphemy.com
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 12:46 am

Squickly ::
ahil je ahil..ne razlikuju se puno...oboje su bili nepismeni Very Happy
Taj rad decky Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?   Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas nezapamceni dogadjaj u nekoj diskoteci..?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zanimacije :: Dogadjaji/okupljenja/zhyrke-
Skoči na: