Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zena koja ima 200 orgazma na dan!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
KiLLTomaTo
Administrator
Administrator
KiLLTomaTo


Broj poruka : 888
Godina : 30
Location : Earth-Europe-South Europe-SFRJ-SRJ-Yugoslavia-SCG-CG-Budva-Block7
Datum upisa : 22.12.2007

Zena koja ima 200 orgazma na dan! Empty
PočaljiNaslov: Zena koja ima 200 orgazma na dan!   Zena koja ima 200 orgazma na dan! Icon_minitimePon Mar 10, 2008 12:28 am

Mnoge žene bi joj pozavidele, ali ona zapravo ima zdravstveni problem. Sara Karmen, 24-godišnjakinja iz Londona, na dan doživi čak 200 orgazama i zbog toga je očajna.

Ona pati od sindroma trajnog seksualnog uzbudjenja (Permanent Sexual Arousal Syndrome), poremećaja kod kojeg su mišići polnog organa zbog povećanog dotoka krvi u stalnoj kontrakciji i tako podstiču orgazme.

Saru uzbudjuju najrazličitije vibracije u okolini – vožnja vozom, fen za kosu, pa čak i zvuk aparata za fotokopiranje!

Tokom intervjua britanskom tabloidu "News of the World", ona je doživela čak pet orgazama. Ovaj problem je ometa i u poslu, jer je, s obzirom na to da radi u salonu lepote, svakodnevno izložena vibracijama različitih aparata.

"Neke moje stare mušterije znaju za ovaj problem, ali mi nije nimalo prijatno kad novima treba da objašnjavam zašto stenjem usred tretmana", kaže ova devojka iz Londona.

Od poremećaja PSAS pati od 19. godine. Lekari su joj prepisali antidepresive, ali joj ta terapija nije pomogla, štaviše ona smatra da joj je stanje pogošano, odnosno bila je još uzbudjenija.

"Posle par nedelja uzimanja lekova, postajala sam još ubudjenija i bila sam u stanju neprekidnog orgazma. Moji bivši momci bili su zaprepašćeni koliko puta doživim orgazam. pa čak i posle seksa, ja bih doživela orgazam. Razmišljala sam o tome šta smo radili u krevetu i tako sam doživljavala orgazam. Imala sam u to vreme i po 150 orgazama na dan i svaki dan sam ih imala sve više, čak i 200!", kaže nesretna Sara.

Roditeljima nikada nije otkrila šta joj se dešava, a oni su mislili da je malo nastrana i hiperaktivna.

Ima samo jednu želju: "Tako bih volela da imam normalan život".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://digitalblasphemy.com
[WaLkYri3]
Member
Member
[WaLkYri3]


Broj poruka : 50
Godina : 33
Location : Budva
Datum upisa : 09.03.2008

Zena koja ima 200 orgazma na dan! Empty
PočaljiNaslov: ococoococ   Zena koja ima 200 orgazma na dan! Icon_minitimePon Mar 10, 2008 9:17 pm

Dobro kopirano, a ja mislio ti pametan Smile) ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.efukt.com
KiLLTomaTo
Administrator
Administrator
KiLLTomaTo


Broj poruka : 888
Godina : 30
Location : Earth-Europe-South Europe-SFRJ-SRJ-Yugoslavia-SCG-CG-Budva-Block7
Datum upisa : 22.12.2007

Zena koja ima 200 orgazma na dan! Empty
PočaljiNaslov: ds   Zena koja ima 200 orgazma na dan! Icon_minitimePon Mar 10, 2008 10:50 pm

Neka tebreX Very Happy
mora se malo..okle ja znam sta radi ta zena sto ima 200 orgazma na dan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://digitalblasphemy.com
[WaLkYri3]
Member
Member
[WaLkYri3]


Broj poruka : 50
Godina : 33
Location : Budva
Datum upisa : 09.03.2008

Zena koja ima 200 orgazma na dan! Empty
PočaljiNaslov: ococoococ   Zena koja ima 200 orgazma na dan! Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 11:25 am

Squickly ::
Neka tebreX Very Happy
mora se malo..okle ja znam sta radi ta zena sto ima 200 orgazma na dan Very Happy
Ta bi trebala na HUSTLER ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.efukt.com
AhileY
V.I.P
V.I.P
AhileY


Broj poruka : 508
Datum upisa : 10.04.2008

Zena koja ima 200 orgazma na dan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zena koja ima 200 orgazma na dan!   Zena koja ima 200 orgazma na dan! Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 8:38 pm

Sta jeee ovooo? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zena koja ima 200 orgazma na dan! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zena koja ima 200 orgazma na dan!   Zena koja ima 200 orgazma na dan! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zena koja ima 200 orgazma na dan!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zanimacije :: Zanimljivosti iz sveta-
Skoči na: